O projektu

Za projektem stojí Petr Hájek, který má 22leté zkušenosti s prací v informačním managementu a business intelligence a mimoto působí i jako lektor programování pro děti. Přečtěte si Petrův článek "A proč se o tom neučíme ve škole, když je to tak zajímavé?", který popisuje jeho vášeň a cestu k výuce programování.

Každý projekt, aby se mu dařilo, potřebuje mít za sebou dobrý tým. Proto se Petr rozhodl spojit své síly se společností Profinit, přední IT firmou, která dlouhodobě podporuje vzdělávání (nejen) dětí.

Učit se programovat má smysl

Ve Vilekule nám záleží na tom, aby děti nebyly jen pouhými konzumenty, ale aby se uměly v digitálním světe vyznat, bezpečně se v něm pohybovat a aktivně v něm tvořit. Rozvíjíme s nimi logické a kritické myšlení, kreativitu, zvídavost i nadšení z vlastního tvoření. Děti se naučí základním principům programování a zároveň si odnesou prohloubení schopností, které uplatní nejen ve škole.

Kurzy jsou určené především pro děti ve věku od 7 let. Vřele však doporučujeme kurzy každému, kdo se s programováním nikdy nesetkal, kdo se touží seznámit blíže se světem informačních technologií a podívat se do „zákulisí“ IT světa .

Zpět do obchodu

Přihlaste se k odběru novinek!

* povinné pole